Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha nem lenne...

Mit csinálnál, ha nem lenne többé számítógép és tévé?

Figyelt kérdés
Kétségbeesnél?
2012. aug. 18. 16:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
a TV nem hat meg...nah a gép gázosabb...
2012. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Vennék egy jobb telefont vagy tabletet, neten keresztül lehet azon is tv-zni, játszani, chatolni, netezni.... ennyi :D
2012. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
Így van, vennék egy Tabletet, a telefonomat meg legalább többet használnám netezésre :DD
2012. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Számítógépet és tévét.
2012. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban sem voltak ezek, azaz TV még ugyan volt, de igazából egy gyereknek nem túl élvezhető műsorokkal, hétfőnként meg nem is volt semmi. Most voltam Erdélyben nyaralni és ott se tv, se számítógép, térerő nem volt, így telefon se, és nagyon jól elvoltam...
2012. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
7.: miért csak nézegetném?? ha már vennék egy tabletet használnám is... xD a telefont meg ugyan úgy mint most is csak sokkal többet......
2012. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Tavaly kb. fél évig nem volt gépem. Először borzasztó volt, akkor még aktívan Farmeramaz-tam is, próbáltam leszervezni, hogy mások dolgozzanak helyettem, de rájöttem, hogy ez hosszú távon nem megy. Aztán rengeteg értelmes dolgot találtam: átalakítottam egy-két ruhát a kislányomnak, rendet raktam számtalan apró dolgok között, stb. stb. De azért most is azt mondom: kicsit beszűkülnék, mert nem nagyon van módom eljárogatni itthonról, de így mindenkivel tudom tartani a kapcsolatot, és mivel a nagyfiam külföldön él, nagyon nem mindegy, hogy nem kell telefonálgatni mégis napi kapcsolatban állunk. A technika vívmányai nem ördögtől valók.
2012. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 janika166 válasza:
csinálnák magam nak gépet meg tv t enyi
2012. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Motoroznék! Egész nap :)
2012. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
gép manapság elég hasznos dolog sok info a neten, sok hülye kérdés amit fel lehet tenni :D és honnan szednék filmeket ? dvd, mozira biztos nem költenék ezeket hiányolnám....
2012. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!