Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a one directionrol a...

SharaxD kérdése:

Mi a one directionrol a véleményetek?!

Figyelt kérdés
Na mik a vélemények?..én szeretem oket..de..

2012. aug. 17. 09:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt halottam hogy buz..k.de lattam hogy nehanynak van csaja,szoval nem tudom ; (
2012. aug. 17. 09:33
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha tényleg szereted őket, akkor gondolom az nem probléma neked, ha b*zik. Nem hinném hogy azok, legalább is nem mind, de szerintem nagyon nyálas a zenéjük, meg ezt a nem tudom milyen műfajt egyáltalán nem kedvelem.
2012. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem bu*ik...én nagyon imádom őket *-*
2012. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
15%
Ém is nagyon szeretem őket főleg Harryt, Louist éa Niallt, Zaynnel az a bajom, hogy túl sok tetkója van és cigarettázik, Liem meg nem szimpi
2012. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
;))harry<333*_* nagyon cukii
2012. aug. 18. 19:53
 6/13 anonim válasza:
74%

Kedves sharaxD!

Mondd, hogy nem vagy directioner!

Ugye nem vagy az?

Amúgy egyikük sem meleg!

2012. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mimi13 ***** válasza:
65%

Kedves (miket beszélek, nem vagy te kedves) sharaxD!


Úristen. Már megbántam, hogy elolvastam a kérdésedet. Tisztában vagy vele, hogy ők egy banda? Mi az, hogy Liam-et nem bírod?! Mi a bajod Zayn tetkóival? Te igazi TRUE Directionator vagy, nem is kell tagadnod. Még a nevüket sem tudod leírni. BITCH!

2012. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
26%
Én szerintem jó a zenéjük, de ha valakinek túl nyálas, akkor még tudok érvelni ;) Nekem az is tetszik bennük, hogy nem szálltak el maguktól és ugyanolyan egyszerű fiúk maradtak mint bárki más ahogy Harry mondta: We are just normal people :D Amúgy nekem Niall a kedvencem <3 De mindegyikőjüket szeretem és szerintem nem kell bennük a rosszat keresni, mert ugye senki sem hibátlan
2012. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ertem;)en csak szeretem oket nem imadom ...jo a zenejuk azt csaa;))
2012. aug. 22. 09:02
 10/13 anonim ***** válasza:
X-factor óta ismerem és szeretem őket, szóval nálam kedvencek :)
2012. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!