Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kapjak egy...

Mit tegyek hogy kapjak egy szerepet, egy darabban, vagy filmben?

Figyelt kérdés

Lehet azt csinálni,hogy írok egy önéletrajzot,és elküldöm a színházakhoz!?

Tapasztalatom nincs,színművész van a rokonságnában.De a magam erejébő akarok,valamit elérni.Mit tegyek? Hová jelentkezzem?



2012. aug. 15. 02:30
 1/7 A kérdező kommentje:
javítom:erejéből,rokonságomban.
2012. aug. 15. 02:34
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok ebben a témában túl járatos de szerintem sulit kell hozzá végezned de ha van színész rokonod akkor őt kérdezd meg mert ő erről pontos adatokat tud mondani(és az hogy érdeklődsz tőle még nem azt jelenti hogy rajta akarsz felkapaszkodni). amúgy meg szerintem érdeklődj válogatásokról hátha van valami neked megfelelő szerep amihez nem kell végzett színésznek lenned. de mondom ez csak az én véleményem :)
2012. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Színész képesítésed van? Színházhoz kell... Filmhez nem feltétlenül. Ahhoz figyelj castingügynökségeket, mikor mihez keresnek szereplőket, és menj el szereplőválogatásra
2012. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha színházi színész szeretnél lenni, színházakat kell keresned, kapcsolatba lépni az igazgatóval, bár olyan amatőr színházról nem tudok, ahova bárkit felvesznek. Színésziskolát kell végezned. Filmekbe, reklámokba amatőröket is felvesznek. Filmbe valószínűleg nem főszereplőnek, csak statisztának, de az is jó és pénzt is kapsz. Ehhez castingokba kell beregisztrálnod (Budapesten). Én is be vagyok regisztrálva több helyre, már szerepeltem is reklámokban. :) Regisztrálj minél több ilyen castingba! Ingyenesek. Felsorokol párat: Armada Casting, Open casting, Playground casting, Cast Team, stb. Neten ráju kereshetsz. Van egy olyan is amihez el kell végezz egy több mint 100.000 Ft-os felkészítő tanfolyamot, de persze nem éri meg. Az ingyeneseket válaszd. Ott is lehet 1000-2000 Ft a díj, de az még jó. :)


Ja és ha nagyon csúnya vagy nincs esélyed sehol. :/

2012. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
csatlakozok az előttem szólóhoz :) bár ez a: lépj kapcsolatba színházigazgatóval... hát... nemfeltétlen. Rengeteg szereplőválogatást, castingot hirdetnek kisebb, vidéi színházak. esetleg egy vidéki színház stúdiójába próbáld meg :) szerezz színpadi gyakorlatot. de először is: szépen szavalsz, énekelsz? fejleszd a hangod: járj énektanárhoz. nagyon sok színháznak van stúdiója :)
2012. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát tudjátok,a keresztanyám tesója rendező.És az egész családja színész,vagy rendező.

Már egyszer kaptam volna egy szerepet,de pont akkor lettem influenzás.

Amúgy ki is volt bukva Rám,az igazgató.A rokonom,barija ajánlott be.

És ez a színésznő,énekórákat is adott.

2012. aug. 24. 16:21
 7/7 anonim válasza:

:-)))



Milyen kis cseles ez a kérdező!


:-))))))))))


Akkor GO! (neked meg van az utad)

2012. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!