Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha regisztrálok Bwinre lehet...

Ha regisztrálok Bwinre lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Ha valaki fent van ott,tapasztalatokat szívesen meghallgatnék.Van tagsági díj?És milyen kötelezettségeim vannak?Bankkártyaszámot is és címet is meg kell adni...biztonságos az oldal?Tűnhet el pénz a számlámról a tudtom nélkül? 21/L

2012. aug. 13. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Abból él az oldal, hogy biztonságos legyen.

Ha oda a biztonság, mindenki azonnal menekülne és bezárhatnának.


Tagsági díj nincs, inaktivitási díj esetleg lehet, ha fél évig nem lépsz be a számládra.

Az adataidat azért kell megadni, hogy más ne tudja csak úgy lenyúlni a pénzedet, tehát az is a te érdekedet szolgálja.

Azért nagy összeget nem érdemes fenntartani, a bankszámlán annak jobb helye van, aztán bármikor újra be lehet fizetni.

2012. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tagsági díj nincs.

Kötelezettségeid nincsenek.

Biztonságos, az egyik legnépszerűbb fogadóportál/pókeroldal.

Én évek óta használom, még semmi sem történt.

2012. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb oldal.
2012. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Lakcímnek bármit be lehet írni, mert azt itt nem ellenőrzik, a név és a születési dátum a fontos, de az is csak akkor, ha withdrawal van, márpedig a fogadók jelentős részénél ez sose jön el, vagy ha igen, akkor is csak a minimális összeget küldik haza :) De aki ért hozzá, az nyerhet is, itt van pl ez : [link]


A tiszta nyerés kb. annyi volt, mint amennyi a balance-n látható, egyik iroda sem szereti ha valaki túlzásba viszi a nyerést, úgyhogy lekorlátozták a feltehető tétösszegemet 28000 ft-ra, ami számomra nagyon kevés, úgyhogy ezután be is fejeztem a játékot, és hazaküldtem a pénzt... aztán másnap már más néven már megint játszottam :)


Be lehet fizetni máshogy is, nem csak bankkártyával, van e-wallet pénztárca, azaz Skrill vagy NETeller vagy van hazai belföldi utalás is, csak az 2 nap mire a számlára kerül. Összességében megbízható az oldal, bár szerintem igencsak köcsögök, de ilyen szempontból megbízhatóak, pénz nem fog eltűnni.

2012. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Sokat segítettetek!
2012. aug. 15. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki pontozott le? Írja már meg hogy miért tette... vagy esetleg a képem váltott ki belőle negatív reakciót? :))
2012. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!