Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt tudom hogy nem szabad...

Azt tudom hogy nem szabad suliban cigizni de ha elviszem a táskámban (és nem szívom el) azért is kaphatok beírást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 13:56
 1/5 2xSü ***** válasza:
Ez az iskola házirendjétől függ szerintem. De 18 év alatt elméletileg nem is vásárolhatnál, nem birtokolhatnál cigit.
2012. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elméletileg... ;)
2012. aug. 12. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem veszed elő a cigit, onnantól meg nem lesz semmi para. Nincsenek ilyen "táskakutatások" cigi után. Szóval, ha órán nem rakod ki az asztalra, akkor senkit nem érdekel.
2012. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de ha véletlenül észreveszik akkor bizony kaphatsz mert azt fogják feltételezni hogy azért vitted el suliba mert ott akartad elszívni
2012. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MEG SE PROBÁLD! Ha feltétlenül kell neked szívnod amit nem kéne szokj le!Amugy ha keményed a suli akkor ki is rúghatnak és ha általánosba járrsz akkor legalább egy igazgatói.A mi sulinkban is történt nem rég egypár beképzelt fogyi rapper kölyök cigizett és majdnem kiruggták öket.
2012. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!