Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
a héten kétszer voltam együtt a párommal ugy hogy a végén nem volt megszakítás.. óvszert nem használunk mert ő nem bírja,én meg nem szedek gyógyszert mert hízom tőle.. 4 nap telt el az utolsó aktus óta,tegnap és ma hajnalban arra keltem hogy ugy fáj a hasam ( 5-10perces) mint amikor mensi előtt 1 nappal.. de az meg csak hó végén lesz.. ezen kivül szinte majdnem egésznap ennék ( de ezt egy kicsit korainak tartom).. fiatal vagyok még,nincs gyerekem,de legbelül ugy érzem hogy össze jött.. ezeket csak bebeszélem magamnak szerintetek?? mikor csináltassak tesztet hogy ténylegesen azt mutassa ki hogy pozitiv vagy negativ??
2012. aug. 11. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hét múlva tesztelj.
2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösszi.
2012. aug. 11. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:

meg ne haragudj, de a párod lehetne annyira felelős hogy felhúz egy vékony kotont a brére...

Nagyon valószínű hogy a terhesség elindult...

1 hét és teszt, addig is szedd az aktus utáni gyógyszert, bármennyire is hízol tőle..


Ejj bameg.. -.- Elég hisztis pi*sa lehetsz...

2012. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sztem te nagyon eltévedtél.ha nem tudsz normálisan kommunikálni,minek írsz? ez az oldal nem a sértegetésröl szól már ne haragudj.
2012. szept. 3. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!