Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy barátnőnek mit illik...

Egy barátnőnek mit illik tudnia az airsoftról?

Figyelt kérdés
Kerestem google-n mindenre, de túl tömött az információköteg és nem nagyon tudom befogadni. Ha valaki röviden, érthetően leírná ennek az egésznek a lényegét és alap fegyverek típusait azt nagyon nagyon megköszönném. Nem szeretnék teljesen tudatlannak tűnni a barátom szemében. :)
2012. aug. 10. 15:43
 1/2 anonim válasza:

Alap: Sose vedd le a szemuveget. Ha nem megy a meccs és pihi van, biztosítsd be a fegyvert. A golyó lepattanva is kiviheti a szemed, csak akkor loj, ha mindenkin van szemvédo. Viccbol (bebisztosítva sem) célozz másra játékon kívul. Az ujjad csak akkor van a ravaszon ha lonni is akarsz.

Az Airsoft adrenalinsport, csíp és buli. Erdoben, épuletben is jó játszani. Térdvédo ajánlott.

Márkák:

Tokyo Marui-japán, sinte ez találta fel az airsoftot, minoségi fegyvereket gyárt.

CYMA-kínai, de nagyon jó Kalasnyikovokat és M14-eket gyárt.

JG-jó G36-jai és MP5-jei vannak.

Ezeket ha tudod a barátod le lesz nyugozve, de ha ezt is bedobod elájul:

"Úgy tudom, Japánban a katonaságon kívul senki nem tarthatott fegyvert otthon, ezért a Tokyo Marui elkezdett kisereju másolatokat gyártani és ebbol lett az airsoft."

Ha még valamit szeretnél tudni, írj :D

2012. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2012. aug. 13. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!