Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy a Coca-Colás kupakokban található kódokkal nyerek valamit?

Figyelt kérdés
Vgay így bárki. Szerintetek mennyi az esélye? Mert most regisztráltam a honlapjára és küldtem be két kódot is de egyik se nyert. Tudom , hogy nemsok , de szerintetek mennyi az esélye , hogy telefont vagy ilyeneket nyerjek/nyerjen bárki?

2012. aug. 10. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én régebben rengeteg kupak kódot írtam be a régi coke.hu-n kb 1200 - 1400 pontot tettem fel egy telóra (Nokia 5530), és 2009 dec. 12 körül nyertem

Még mindig meg van ;)

Utána kb ugyanennyi pontot nyomtam egy Notebook-ra de azt sajna buktam :/

Csak akkor nyerhetsz vmit ha százasával küldesz be kódokat.

Én összesen vagy 2500-3000 pontot szedtem össze, úgy hogy egy kupak 5-25-50 pontot adott.

Naponta 10 kódot küldtem be, és több hétig halmoztam a pontot. De ez már máshogy működik úgy látom, ezzel is szerencsét próbálok :)

2012. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!