Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok egy pár kreatív...

Tudnátok egy pár kreatív fogalmazáscímet adni?

Figyelt kérdés
A kreatív alatt azt értem,hogy nem a családomról,a kutyámról stb. akarok írni,hanem jó kis,fantáziadús történeteket gyakorlás képpen.Előre is köszönöm.

2012. aug. 9. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Írhatnál mondjuk egy fantázia történetet, "mi lenne, ha..." témával. Ezt többféleképpen is meg lehet valósítani, de szerintem az egyik legkézenfekvőbb az, hogy választasz egy történetet agy mesét, és megváltoztatsz benne egy fontos dolgot. És akkor leírhatnád, hogy milyen lenne úgy a történet :D
2012. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,ilyen fajta fogalmazást már régen nem írtam.Eszembe is jutott valami.Még egyszer köszönöm és továbbra is várom az ötleteket!
2012. aug. 9. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy fordulatok legyenek benne, derüljön ki, hogy a jó talán nem is olyan jó, a rossz talán nem is olyan rossz. Elbukik, feláll, megváltozik, meghal, eltűnik, stb. :)
2012. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!