Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit ront az összképen,...

Mennyit ront az összképen, hogyha valakinek sok balhéja van/volt?

Figyelt kérdés

Egy fiú vagyok.Aki nem éppen mondható természetes gyereknek..

A suliban szinte minden héten kapom a beírásokat.Sokat verekedtem,amiből komoly sérüléseket okoztam illetve kaptam..Nem vagyok büszke magamra,kicsit sem,de a vérmérsékletem az egekben,és szinte önakaratlanul is,de neki megyek,az mindegy,hogy mi.

Fura embernek tartanak,már a nézésem miatt is..

Kék szemem van,mindig is érdekelt,hogy miért annyira fontos nekik...Van mikor mozdulatlanul is nézek valakinek a szemébe,persze ő megrémül...

Kinézetre igénytelennek nézek ki,pedig ez csak egy stílus amit magara vállaltam....Kócos haj, borosta..

Viszont vannak akiknek ez bejön..

A balhék legtöbbször az iskolákban történtek,persze a falú mindenről tud..

A tanárok gyűlölnek,a rossz maga viseletemért,de ez nem teljesen igaz,hogy "rossz" mert legtöbbször magamat védem..Sok ellenségem van.

Mert bele avatkoztam mások dolgaiba..Volt mikor megvédtem valakit,onnantól kezdve én voltam a közellenség..

A verekedés sajnos az életem részévé vált..

Ezzel mit lehet tenni? 18/F


2012. aug. 6. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ezzel mit lehet tenni?"

Valtoztatni ezen. Persze csak, ha akarsz, mert ha ez nem zavar, akkor minden mehet ugy mint eddig.

Valtoztatni nem annyira konnyu, es azt jelenti, hogy odafigyelsz mikor olyan helyzet van ujra, es nem ugy reagalsz mint ahogy eddig szoktad, hanem maskepp.

Ha magadat is veded, az nem megoldas, ha visszarontasz a masikra, azzal semmit se lehet megoldani,csak meg rosszabb lesz minden.

De ha pl probalnad bekesen megoldani a dolgokat jobb lenne, ugy pl, hogy azt mondod a balhezonak, "he ne kotekedj mar, gyere, inkabb uljunk le, es beszeljuk meg mi a gond stb"..

Ha a masik hajlik erre, akkor meg lehet, hogy az ellensegeidbol is sok jo havert szereznel.

Viszont, ha a masik erre bunkon reagal, akkor o a hulye, a hulyet meg ott kell hagyni, minek foglalkozni vele?

Es ez nem megfutamodas!!, egyszeruen aki okos ezt teszi. Hulyekre minek idot es energiat pazarolni?

Azert, hogy beutod az arcukat nem lesznek jofejek utana, nem?..

Aztan ha edzenel is valamit kemenyen, akkor az energiad inkabb oda menne, es nem a verekedesbe.

Kuzdosportok, boksz, tenisz, minden olyan ahol utni kell jol johet, de pl edzoterem se olyan rossz, futas stb

vagy barmi olyan sport amitol ugy erzed helyes uton levezetted az energiad..stb..

2012. aug. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tanulod meg kezelni az agresszivitásod, nem lesz túl jó életed. E vérmérséklet miatt balhékba fogsz keveredni, és ezekből rendőrségi ügyek lesznek. Az első pár alkalommal kapsz mondjuk megrovást, vagy próbára bocsátanak. Utána jön a felfüggesztett, aztán végrehajtandó szabadságvesztés. Ha pedig már benn vagy, sokkal könnyebb lesz visszakerülni, és vissza is fogsz.

Mivel már visszaeső leszel, olyan ügyeket is rád tudnak/próbálnak varrni, amihez semmi közöd nem volt. A börtönben nem jó lenni, akkor sem, ha nem leszel köcsög.


Próbáld meg diplomatikusan és békésen kezelni a konfliktusokat, ez nem jelenti azt, hogy bárkinek is megalázkodnál. Szerintem még nem késő megváltoznod.

2012. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát elég sokat ront eleve nagyon kevesen szeretik az idiótákat
2012. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, az jót tesz.
2012. aug. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!