Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Deviantart hogy működik?...

Deviantart hogy működik? Vagyis mi a lényege annak az oldalnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Megosztani más művészekkel (és mindenki mással) rajzokat, szövegeket, fotókat és egyéb művészeti irányzatú dolgokat. Olyan, mint egy jóóóóóó nagy galéria, ahol az egészen kezdőktől a profikig mindenkinek láthatod a műveit...
2012. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ mondjuk már régen irtam ki és és azóta leesett hogy milyen oldal ez, meg már töltöttem is fel képeket, esetleg be is nézhetsz hozzám;D

[link]

2012. dec. 6. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Oh, bocsi csak deviantart kulcsszó alatt próbáltam segíteni az embereknek. Megnéztem a galériád, nekem nagyon tetszenek a hagyományos rajzolásmóddal rajzolt képeid! Talán leginkább Ezio az AC-ből és az X-men karaktered (bocsi nem vagyok szakértő, nem tudom a pontos nevét... Talán rozsomák?)
2012. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tetszik a legjobban, bár mondtam, mindegyik nagyon szép és ámulatos!


(bocsi ez valamiért lemaradt)

2012. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Xmenes karakter neve Logan vagy Farkas.. mindegyiket mondják rá..Amúgy nem vagyok nagy rajongója annak a játéknak amiben az ezio van az a bátyámnak kellett..:D am köszi:)
2012. dec. 7. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, szerintem nagyon jók!
2012. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek a rajzaid *-* bewatch-olak :$
2014. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!