Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem megy egyszerre a gitározás...

Nem megy egyszerre a gitározás és az éneklés. Hogyan lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel magnóra a gitárt, és arra énekelj párszor aztán magad játssz a magnóval együtt és énekelj később elhagyhatod a felvételt akkor már menni fog.
2009. júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam,hogy nagyon-nagyon-nagyon begyakoroltam a gitárt,és mikor már úgy ment hogy ha álmomból ébresztenek fel,akkor is tökéletesen megy,na akkor kezdtem el hozzá énekelni. Sok sikert!
2009. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem megy az aerobicon a kéz és a láb mozgatása egyszerre :DDD
2009. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Először is ne kedz a red hot chili pappers californication-ével, tehát ne bonyolulttal. Hanem valami könnyebbel. Pl.: le le fel-fel le-fel. És gyakorolj sokat sokat. Nekem sem ment eleinte, de a sok gyakorlás segítségével akkordbontás közben is tudok énekelni.

Előre a pengetést tanuld meg jól, aztán jöhet a szöveg:)

2009. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a californication szerintem nagyon egyszerű..fele akkordfogás, a solo-rész meg laza, és könnyű:) csak ajánlani tudom:)
2009. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja könnyű játszani, meg a szóló sem nehéz egy kicsit se, de egyerre énekelni és jatszani nehéz ha a basszust is beleteszed, a bontásnál (én úgy szoktam játszani).
2010. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kukac 112 válasza:

Bár én csak basszusgitáron tudok játszani,szerintem megszokás kérdése az egész.

Beismerem ,a gitár bonyolultabb,de könnyebb is olyan szempontból,hogy adja alád a ritmust és dallamot.Szerintem az a fontos,hogy mindig énekelj gitározás közben és ha lemaradsz,elveszted a ritmust,vagy rosszul fogsz le valamit térj vissza rá,majd játszd el újra az egész dalt,hogy hibátlan legyen.

Nagyon igazuk van az előttem válaszolóknak is,ha eleget gyakorolsz,elég jól fog menni ahhoz,hogy arra figyelj a két dolog közül ami nem megy annyira ,a másik jönni fog ösztönösen.Önbizalom !hajrá!

2011. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!