Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képregényt hogyan lehet...

Képregényt hogyan lehet nyomtatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég nagy képregény rajongó vagyok, és ha szégyen, ha nem, megveszek a szuperhősös képregényekért, nagyon szeretem őket. Manapság már ilyeneket nem sokat lehet kapni Magyarországon, az egyik ismerősöm viszont képregényeket fordít, és át szokta küldeni nekem e-mailen a fordított verziót. Nos, én szeretném, ha a gyűjteményemhez ezeket hozzá tudnám csatolni, és ki szeretném nyomtatni őket. A kérdésem viszont az lenne, hogy nem tudja valaki, milyen papír szükségeltetik ehhez? Tudom, hogy nem lehet a nyomdai technikát teljesen megvalósítani itthon, de szeretném, ha élethű lenne. Az is érdekelne, hogy a borítót milyen anyagból lehetne megcsinálni, illetve azt sem tudom, hogyan fűzik össze középen a lapokat. Ha valaki tud segíteni, azt nagyon megköszönném!!

2012. júl. 29. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát valami fénymásoldába vagy gyorsnyomdába kellene elmenned és ott megkérdezni milyen lehetőségek vannak...nyilván egy nyomdában nagy valószínűséggel 1 db képregényt nem fognak kinyomtatni neked, nem fognak szóba állni veled....

Másrészt azért a szerzői jogok is közrejátszanak, tehát nem biztos, hogy szívesen nyomtatnak ilyet....

Én 2 évvel ezelőtt "lemásoltattam" egy szuperhősös-képregény egyik oldalát, mert ismerősöm füzetéből kitépte azt az előző tulaj, s akkor valami közepes papírminőségen, színesen nyomtatva 120-180Ft körül csinálták azt meg...

Elég költséges dolog lesz a nyomtatás, ha elvállalja valaki...

És ez csak egy belső oldal volt...a borítót gondolom még drágábban csinálják meg...

2012. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!