Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mondana valami nagyon...

Valaki mondana valami nagyon jó filmet?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az unalmas egyhangú "tudom mi lesz a vége" filmeket. Szeretem a csajozós filmeket, de nem az amerikai pite félékre gondolok, hanem pl mint az Alfie. Hasonló filmeket tudtok ajánlani?

2012. júl. 26. 21:12
 1/10 anonim válasza:
2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mielőtt belekezdenék, mondanál pár szór tóla? :D
2012. júl. 26. 21:20
 3/10 A kérdező kommentje:
*róla
2012. júl. 26. 21:20
 4/10 anonim válasza:
2012. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Danny arról álmodik, hogy sikeres dalszerző legyen, de mindennapjait kénytelen pincérként végigdolgozni egy New York-i étteremben. Egy nap találkozik egy gazdag családból való lánnyal, Arianával, akibe első látásra beleszeret, és csak később tudja meg, hogy a lány hallássérült. Ariana viszonozza Danny érzelmeit, de nehezen bír szembeszegülni erős akaratú anyjával, aki ellenzi a szegény fiúhoz fűződő kapcsolatát. Fájdalmakkal teli szerelmi történetük gyönyörű dalok komponálására ihleti a fiút, miközben egyikük sem sejti, a végzet milyen tragikus fejleményeket hoz még elébük.
2012. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A titánok harca,Tintin kalandja 2011,Harry Potter 1,2,Karib tenger Kalózai 1,2,3,4,Transformers 1,2,3,Jurassik Park 1,Shrek 1,2,3, de am itt válogass,Pramount,Walt Disney,Universal,Columbia,Dream Works,Tristar meg hasonló neves kiadóknal és fejlesztőknél;) google: és ott keress rá ezekre!
2012. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és Warner Bross :D
2012. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nászajánlat , förtelmes főnökök (az utobbin rengeteeget szakadtam)

.:)

2012. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A förtelmes főnökök tényleg jó! :D Nekem nem igazán van kedvenc filmem, iszonyat sok kedvencem van pl: Mrs. Doubtfire, Örömapa 1-2, Hová lettek Morganék?, Amerikai Hófehérke, A Suttogó, 50 első randi, Hat nap hét éjszaka..... órákig sorolhatnám :) DE ezeket ajánlom mert nagyon jók! :D
2012. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 p.petra válasza:
felhők fölött 3 méterrel.:D
2012. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!