Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sztárok laknak Londonban?

Milyen sztárok laknak Londonban?

Figyelt kérdés
Biztos furcsán hangzik, de megyek ki Londonba, és szeretnék autogrammokat gyűjteni. Szóval olyanokra gondolok, akik nap mint nap mászkálhatnak az utcán :)
2012. júl. 26. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne sűrűn fogsz sztárokat látni az biztos. A legtöbb sztárnak nem Londonban hanem vidéki városokba egy elzárt magánterületen lévő helyeken van a kastélyuk,nagy házuk.

Én például Abban a kis faluban élek ahol Robbie Williams énekesnek van a magán kúriája. De a sűrű fáktól, elzárt kerítésen kívül semmit nem látni.

Egyetlen egyszer láttam a városban a 7 év alatt.

2012. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ú :/ Hát az nem valami fényes, de hát a remény hal meg utoljára ;) Hátha Daniel Radcliff éppen októberben akarja meglátogatni a szüleit :D
2012. júl. 26. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
És találkozol vele az undergroundon... :D
2012. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom: 1D, Adele, Rita Ora, Conor Maynrad, The Wanted. Mondjuk ha ott is laknak nem hiném, hogy sokat mászkálnak az utcán... :S
2013. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és még Emma Watson! Tőle nekem is kell autogramm! :D
2013. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!