Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 0690640119 - Ez milyen emelt...

0690640119 - Ez milyen emelt díjas szám?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

hol találtad?

googleben nincs benne

2012. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számlámon :D Elvileg küldtem rá sms-t, de nem tudom, hogy mi lehet, nem szoktam emelt díjast küldeni, hívtam a központot, ők sem tudták, mondjuk "csak" nettó 62,9 Ft-omba került, és csak egyszer volt ilyen, de nem tudom, hogy mi lehet, mert még az üzenetek között sincs meg. Nem lehet, hogy egy androidos program küldte volna? De akkor meg miért csak egyszer?
2012. júl. 25. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A 90-es számok emelt díjasak. Ha viszont tényleg annyit számláztak érte, amit írtál, akkor nem értem, mert azok több száz forintnál kezdődnek.
2012. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nőci a központban, hogy úgy működik, hogy az elküldött emelt díjas ennyibe kerül, aztán amikor fogadom a visszaküldött sms-t, na az kerül több száz ft-ba, ők akkor is 70 forintot kapnak, csak akkor fizetek nekik többet, ha küldenek nekem sms-t, mert úgy veszik az általam küldött sms-t, mint egy regisztrációt, hogy innentől akkor és annyit küldenek, ami a szerződésbe van foglalva, amit azzal fogadtam el, hogy elküldtem egy sms-t ^^
2012. júl. 25. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
aham, mondjuk én kib*nám az ablakon, ha a tudtom /beállításom/ nélkül küldözgetne smseket :/
2012. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!