Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Inazuma Eleven animében...

Az Inazuma Eleven animében miért változtatták meg angolra a karakterek nevét?

Figyelt kérdés
Mármint oké értem, hogy könnyebb megjegyezni de azért na! PL: az akadémia kapusa Joe King eredeti neve: Genda Koujirou vagy Nathan Swift eredeti neve: Ichirouta Kazemaru de ott van Mark Evans aki egyébként Mamoru Endou. ez így nagyon rossz szerintem hiszen más animékben is meghagyják a nevüket! Főleg mivel Joe azaz Genda a favoritom most nem tom h minek hívjam xDDDDD

2012. júl. 25. 12:16
 1/2 anonim válasza:
Egyszerűen csak azért, hogy az Angliában élő Pistikének ne keljen szembesülnie a rideg valósággal, hogy Japánban készítenek a fociról sorozatokat. :) Szerintem maradj a japán elnevezéseknél, úgy az esetek nagy százalékában tudni fogják az emberek kire gondolsz. (lesznek benne amúgy szebb részek is, mikor az afrikai vagy a quatari csapat nevét cserélik le tök másra)
2012. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rika2000 válasza:

passz....

AZ Axel Blaze meg-Gouenji Shuuja

Erik-Ichinose


Passsssz. xdxd

2012. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!