Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell a pottermore-t...

Hogyan kell a pottermore-t használni? Nem tudok továbbjutni!

Figyelt kérdés
Sikeresen regisztraltam, es gyujtogettem a targyakat meg minden, de az 5. resznel nem tudok tovabb jutni. (a bolcsek koveben). Elvileg valami kulcsot kell szerezni a Gringotts-hoz, de nem talalom. Es a roxforti bevasarlolistat nem kell megtalalni? Es megegy problemam van: nem tolt be rendesen. Az also 5 centi a kepeken/mozgokepeken nem jelenik meg. Valaki segitsen ezt elmagyarazni, hogy mitol csinalja ezt es hogyan lehet megjavitani, es tovabbjutni az 5. resznel! Ahol le van lakatolva a tovabbmenetel. Aki tud valamit errol az segitsen nekem! :) koszi
2012. júl. 22. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Uhh,képzeld,nekem is ez a problémám.Honnan hallottad hogy meg kell szerezni egy kulcsot a Gringotts-ba?Ha rájöttél lécci elmondanád?
2012. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem mar sikerult! :) Hogyha azzal is bajod van hogy nem tolt be rendesen, akkor a megoldas, hogy nagyitasz a (googleon) a keprnyon. Igy majd rendesen tajekozodhatsz! :).aztan ahol kozepen az uton allnak a boszorkanyok kezdj el matatni az egerrel. Kicsit felrehuzodnak es toluk nem messz az eddig takarasban levo level megjelenik es fel kell szedni. Jon a szoveg hogy menj a Gringottsba. Menj be, es ott lesz a kulcsod. Nagyon egyszeru. Nekem oty volt, semmi para nincs a kulccsal. Berakod a zarba es van 500 galleonod, amiket egyebkent a roxfortban majd lehet talalni. Aztan mehetsz vasarolni, es kihuzza a listarol amit megvettel. Utoljara megveheted a palcat. Es kesz! :) ha kell segitseg szolj. Vagy ird le a potyermoreos neved akar privatban es bejelollek baratnak. Bocs a helyesirasi hibaknak csak telefonrol nehez gyorsan irni anelkul hogy felrenyomnad.
2012. szept. 1. 00:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!