Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Webdesign, grafikus okj? Van...

Sajt089 kérdése:

Webdesign, grafikus okj? Van valakinek jó tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Elvégeztem egy alkalmazott grafikus okj-t mint utólag kiderült egy szánalmas iskolában sikerült mind ezt. Csak a pénzt szedték be mindenféle ürüggyel én meg reménykedtem hogy esetleg a második évtől fogok tanulni valami hasznosat is. Nos hát nem! Munkám nincs, jó referenciáim sincsenek, mindenhol 2-3 év munkatapasztalatot kérnek amit ugyebár nem tudok megszerezni. Szeretném tovább képzeni magam, de nem akarok megint egy zsákutcába futni. Anyagilag így sem tudom most megtenni...kétségbe vagyok esve és nem tudom hogy tovább. Nyilván ha gyakornokként tudnék dolgozni valahol akkor ott meg tudnám tanulni a szakma igazi részét, de ugye gyakornok senkinek sem kell mert a melók általában élesek. Valami okos ember okos tanácsát szeretném kikérni mi a szart csináljak. Full kétségbe vagyok esve...
2012. júl. 21. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!