Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon átlagosnak érzem...

Nagyon átlagosnak érzem magam. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van már, de az enyém kicsit más lesz.

Szóval, nagy álmom, hogy egyszer tuber legyek (Youtube -os mém), de ehhez nem érzem magam elég különlegesnek. Úgy értem, nézzétek meg őket:


http://www.youtube.com/watch?v=Yavx9yxTrsw


http://www.youtube.com/watch?v=SYU2d-PD894&list=UUgiDRy6oyLa..


http://www.youtube.com/watch?v=GN7yYWGViyI


Szerintem nagyon szépek, különlegesek, mondjuk az is igaz, hogy ma 20 évesek. Ti mit gondoltok?



2012. júl. 21. 00:08
 1/6 anonim válasza:
ez neked is menni fog! ;) csak elôbb írd össze azt, amit mondani akarsz. és a smink persze szépít ha ez a baj. rajtuk is smink van. majd én teszek rá lájkot, csak hinni kell. priviben majd megadod a csatornád?
2012. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ilyent ***** válasza:

Istenem fogyatékosok.

Az első videót 20mpig bírtam ami e full hülye lány van.

IQ teszten nem sokra vinné.

A második 5mp

A harmadik videón beszakadtam nagyon jó volt míg el nem kezdett énekelni.



Bár attól függ mekkora nézettségi számot akarsz

Ez sok mindentől. Pl milyen jól beszélsz Angolul

menyire vagy fotogén és eladható. A gép előtt ülve vagy emberek között készül a videó.


Majd privibe megbeszéljük haaaaa becsurgatok a bunyingomba

2012. júl. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mindegyik lány csúnya, semmi nincs bennük.. Sikítoznak a gép előtt. Ilyen ne akarj lenni, ezek is csak azért 'híresek', mer nagyon ostobák ;)
2012. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most mondom (az első video után), hogy ők mind beképzeltek. És sajnos a fiatalok ezek után mennek, ezt a divatot követik.


Miért nem csinálsz egy vicces videó összeállítást, vagy (mert gondolom lány vagy) rakj fel szerelmes videókat. Ezeket sokan nézik.


Nem az ilyen "odaülök a monitor elé és nyomom a szöveget" akármiket.

2012. júl. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként gondolom azért nézték meg ennyien ezeket a videokat, mert: -Megnézem már mit hülyéskedik itt össze-vissza.


Aztán meg jót röhögnek rajtuk.

És egyébként a külföldiek jobban bevállalósabbak, mint a magyarok. Nem tudnék elképzelni egy magyart, amint ott a monitor előtt beszél mindenfélét, csakhogy több legyen a nézettsége.

2012. júl. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval egy idióta pi*sa akarsz lenni? ehhez nem kell sok ész.
2012. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!