Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vidámpark vagy állatkert?

Vidámpark vagy állatkert?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 20:06
 1/8 anonim válasza:
Te döntesz!Családdal az állatkert jobb és családépítő és esetleg még barátnővel is mivel "milyen cuki kis állatka nézd!" viszont haverokkal barátokkal vidámpark mert lehet barmulni.Te döntesz attól függ kivel mész vagy mire vágysz!?Ökörködés röhögés vagy a szeretteiddel való együttlét.
2012. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

attól függ hány éves vagy.

Én 18 és szerintem a vidámpark nagyon gagyi lett, kb mintha az ilyen falu-bucsukon lévő gépeket cipelték volna oda, ráadásul drága is nagyon.

Az állatkert szerintem sokkal jobb, van egy csomó újítás,mindig vannak programok bent, amiket érdemes figyelni,és emellett lényegesen olcsóbb is.

2012. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 leszek. Az állatkertbe tavaly voltam, a vidámparkba meg 3 évvel ezelőtt, mindig a szüleimmel mentem. Most az uncsim is jönni fog velünk. Úgyis az állatkertbe fogunk menni mert anya azt akarja és az uncsim is inkább, csak én a vidámparkba vágyok.
2012. júl. 20. 20:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Am tudtok olyan helyeket Pesten ahová családdal jó menni és érdemes?
2012. júl. 20. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:

kopaszi-gát

rikkel-tó

2012. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidámpark. Állatkertet mindenütt láthatsz.
2012. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már megvolt, állatkertbe mentünk. De legjobban a víz alatt állni volt a legjobb:)
2012. aug. 6. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár. Állatkert mindenhol van...
2012. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!