Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sims 2 alap játékban hogyan...

A Sims 2 alap játékban hogyan csinálhatok UFÓ-kat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 18:21
 1/5 anonim válasza:
csinálni nem tudsz, viszont azt tudod h este nézi a simed a csillagokat a távcsőből és eltudják vinni őt az ufók.:)
2012. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A simed ha belenéz a nagy távcsőbe, amit ugye meg kell venned, akkor általában elviszik az ufók. majd visszahozzák, terhes lesz, és ufógyerek születik. Vagy pedig töltesz le valamelyik oldalról zöld bőrt meg ufószemet. De hogy melyik oldalról azt ne kérdezd, mert ezer éve játszottam vele. De ha találsz letölthető "ufósimet", akkor is tudsz utána másik ufót csinálni.
2012. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találtam egy letölthető földönkívüli simet. Regisztrálni kell hozzá.

2012. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


énis ezt az oldalt néztem, én szemeket találtam :)

2012. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

UFÓ-t NEM tudsz csinálni,(szülni igení) viszont egy kis csalással megtudod csinálni a simedet, mintha tényleg földönkívüli lenne.

1. A szomszédságban üsd be a CTRL+SHIFT+C billentyűkombinációt.

2. Ekkor megjelenik egy ablak, amibe írni tudsz. Írd be azt, hogy boolprop testingcheatsenabled true (ha ki akarod kapcsolni ezt a kódot, ugyanezt írd be csak a "true" helyére, false-t.)

3. Kapcsold be a családkészítőt.

4. Lépj a Sim létrehozásához, majd nyomd meg a Shift+N-t. Ekkor egy üzenetnek kell kijönnie. (Ezt a kódot pedig ha nem használod Shift+M-mel tudod kikapcsolni.)

5. Zárd be, és az első egyes menügombnál megjelenik egy "virág" a bőrszínnél. Kattints rá, ott lesz egy zöld és egy szürke színt. Klikkelj rá a zöldre.

6. Ha UFÓ szemeket is szeretnél, menj a második menügombra, ott a szemhez és látod hogy lehet rajta még tekerni. Ott a végén, egy nagyon fekete szem. Na az az ufó szeme.

Remélem segítettem a többit meg már biztos tudod.

2012. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!