Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már valami vicces...

Történt már valami vicces vagy érdekes az első táborozásotokon, osztálykirándulásotokon?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok :ppp érdekel hogy történ-e valami vicces dolog :DDD
2012. júl. 18. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A hegyekben, egy nagy erdőben sátortáboroztunk. Földbe ásott wc-nk volt. Az egyik gyerek beleejtette a - hatalmas góliát elemes - világító zseblámpáját úgy a wc-be, hogy az felfelé világított:). Természetesen mindenki azt célozta:). Pár nappal később kivették a lámpát (nem elemet cserélni:), és visszaadták a gazdájának:). Ezt sosem felejtem el:).
2012. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

XDDD hát ez biztos hogy nagy volt XDDD

Köszi a válaszodat:D

2012. nov. 11. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan itt volt, hogy az egyik éjszaka, elkezdtünk beszélgetni a lakótársakkal, hogy kinek melyik csaj, nő, jön be itt a táborban. Én az egyik táborvezető -nálam jóval idősebb- nőre "gerjedtem" igazán, és ezt fennhangon hangoztattam is, miközben Ő pont a sátor előtt hallgatózott a többi pedagógussal. Kegyetlenül beégtem, amikor egyszer csak felhúzták a sátor cipzárját:).

Azért hallgatóztak nálunk, mert a mi sátrunk volt a legrosszabb gyerkőcökkel feltöltve. Takarodó után mindig ment a randalírozás. Ez annyira nem nagy szám, de örökre megmaradt.

2012. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!