Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dubli kreditek olcsóbban?

Sracbp kérdése:

Dubli kreditek olcsóbban?

Figyelt kérdés

Hallo!


Arany tag vagyok, lassan elfogynak a kreditjeim. Nincs 2250 eurom új arany csomagot venni. Van rá mód, hogy olcsóbb kreditekhez jussak, vagy "arany áron" megkapjam ?

Most arra gondolok, hogy valakivel közösen veszek egy arany csomagot és elfelezzük. Viszont akkor hogyan küldöm 2 usernek szét a krediteket? Egyáltalán lehet ilyet csinálni? Vagy ha magam alá regelek egy új felhasználót, onnan ugye kapok 5% visszatérítést ( így 140euro belépés + 2250 euro az aranyaomag-5% -112,5euro) így a belépés szinte ingyen volt és van olcsó kreditem. Viszont hogyan küldöm 2 felé a krediteket...? Az új regihez mindenképp kell új VIP is? Nem tudom más vipnek (mondjuk az én régimnek) átküldeni a krediteket?


Remélem érti valaki a kérdést...


Lényeg, hogy olcsóbb kreditet szeretnék.. :) 0,45 a max ár.. :)


2012. júl. 17. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!