Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg növelik a számítógépes...

Tényleg növelik a számítógépes játékok az intelligenciát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Aha,főleg azok amelyben agyon lövik egymást!!!Azaz igazi

pfff

2009. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Lóf*szt.
2009. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligenciát valószínűleg nem nagyon. Viszont a reflexeket egész biztosan (legalábbis a lövöldözősök), illetve néhány a logikát is (stratégia, egyéb logikai játékok). [Ami nem egyenlő az intelligenciával]
2009. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Ekkora hülye kérdést :D Biztos a sok játéktól lettél ilyen intelligens, hogy ilyeneket kérdezel XD
2009. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolo nem azért tettem fel mert ilyen az inteligenciám hanem mert írta valaki, hogy állítólag és így megakartam bizonyosodni róla melesleg a te inteligenciád sem valami nagyszám ha ilyeneket válaszolt de ezt hadjuk
2009. júl. 13. 21:27
 6/7 anonim válasza:
50%
Ha a hagyjuk szót "hadjuk"-nak írod akkor van egy kis gond a helyesírásoddal. Biztosan a World of Warcraftban ezt nem tanítják. Nem kötekedő jelleggel írtam, de abszurdum hogy intelligens legyél egy számítógépes játéktól.
2009. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az intelligencia 17-20 éves korig fejlődik, vagy fejlődhet. A számítógépes játékok nem tartoznak az intelligencia jótevői közé.
2009. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!