Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hallott a Slender Man-ről?...

Scotty97 kérdése:

Ki hallott a Slender Man-ről? Lennt

Figyelt kérdés
És ha hallottál akkor mit?
2012. júl. 14. 19:14
 1/4 anonim válasza:
azt hogy Pedofil
2012. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én egy pár dolgot tudok róla:1.hogy egy swéd ember által beküldött pályázat 2.egy gyerek írt róla a naplójába,hogy látta a buszon,de a gyerek eltünt!3.Ez csak egy számitó gépes játék.4.ez egy vékeony fehérarcu és nincs arca és öltönyben van és csápjai vannak gyerekeket rabol.5.gyerekek szabadszemmel felnöttek csakkamerán keresztül láthatják.6.Ha jol tudom már az ókorban és a középkorban is találtak feljegyzéseket róla.7.egyszer régen ha jolt tudom egy épület leéget és lefotozták és a képen egy vékony öltönyös csápos alak volt és asszem ez apalján született meg a játék is.8.tud teleportálni!9.bárhol megtalálható.10.voltak emberek akik azt állitották hogy a sötétben mintha valaki követte volna őket.Na ennyit tudok engem is nagyon érdekel ez a slenderman :)
2012. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyasmi, mint MC-ben az Enderman.
2012. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öltönyös és pofátlan. Pont olyan mint sok politikus.
2012. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!