Magyar gyereknek egy ANIMÉBŐL adtok nevet?! Milyen hülye emberek vagytok ti?! Ne csesszetek ki a FIÚVAL. El sem tudjátok képzelni mennyire kicsinálják a társai! Olyan lelki defektjei lesznek, hogy általánosból egyenesen a diliházba megy!
NE ADD EGY FIÚNAK, ÉS EGYÁLTALÁN MAGYAR EMBERNEK EZT A NEVET, ÉS A BARÁTNŐD SE!!!
2009. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
12/31 anonim válasza:
Animéből nevet adni a gyereknek? Szegény... Ezzel az erővel lehetne akár Naruto is, vagy Inuyasha... Pfff, nem tetszik. Ha már magyar a gyerek, és ebben az országban élnek, legyen már olyan neve, amit itthon is ki tudnak mondani!
2009. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
13/31 anonim válasza:
Ökrök vagytok. NE CSESSZ KI A GYEREKKEL!!!
2009. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
14/31 anonim válasza:
Játszótéren: - CIEL! Gyere megyünk haza. Még becézni sem lehet, atyaég, isten barmai.
2009. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
15/31 A kérdező kommentje:
A magyar neveket nem szeretjük, olyan unalmasak. Egyfolytában gondolkodunk mi más lehetne ha nem Ciel. De Naruto meg egyéb ilyen ismert izé biztos nem lesz, nem kell aggódni:D
2009. júl. 13. 15:57
16/31 anonim válasza:
szerintem nagyon szépek a magyar nevek :S
de ez vicces, a gyerekének olyannak kell lennie, mint egy mesehősnek? ha anyukám szereti a kockás fülű nyulat, attól nem fog úgy elnevezni..
2009. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
17/31 anonim válasza:
Jelenleg több, mint ezer anyakönyvezhető férfinév van Magyarországon. Nem hiszem, hogy ebből nem tudtok egyet sem találni, ami tetszik.
Ha olyan nevet akartok adni a gyereknek, ami nincs az anyakönyvezhető keresztnevek listájában, akkor azt kérvényezhetni kell, és nem biztos, hogy engedélyezni fogják. Ha mégis, akkor úgy tudom, hogy a magyar kiejtés alapján kell majd írni a nevet, tehát Ciel semmiképp nem lehet a gyerek, legfeljebb Sziel.
2009. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
18/31 anonim válasza:
Unalmasak a magyar nevek? El akartok cseszni egy életet, mielőtt megszületne? A diliház őrei miért nem zavarnak el titeket a gép elől?
2009. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
19/31 anonim válasza:
Szlovákul a ciel az magyarul célt jelent, mint szo(csak mellesleg)...még életenbe nem hallotam ilyen nevet
2009. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
20/31 anonim válasza:
Ciel-t gondolom a Kuroshitsuji animéből vettétek^3^Nekem tetszik...szerintem jó név*_*
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!