Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagot szeretnék küldeni...

Csomagot szeretnék küldeni külföldre. Mitől függ a feladás díja? A csomag méretétől vagy a súlyától?

Figyelt kérdés
Konkrétan Japánba szeretnék egy kedves ismerősömnek csomagot feladni. (Igazából az ország mindegy, csak azért írtam le, hogy Japánba, hátha küldött már valaki oda) Soha nem küldtem külföldre semmit még, ezért nem tudom, hogy mitől függ a feladás díja. (jó persze attól is, hogy hova küldöm, de én a másik részére vagyok kíváncsi :D.) A kérdést azért tettem fel, mert ha a mérettől is függ, akkor nem mindegy hogyan csomagolom amit küldeni akarok. (Csokikat meg olyan dolgokat akarok küldeni ami tipikusan Magyarországon kapható és Náluk nem.)
2012. júl. 11. 13:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!