Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tok feljönni levegőért a...

Örültlány kérdése:

Nem tok feljönni levegőért a víz alatt?

Figyelt kérdés

segítség! mikor lemerülök a víz alá az gyakorolni a búvárkodást az orromba és a búvármaszkomba mindig bele megy a víz. próbáltam úgy lemerülni hogy befogom az orromat de az sem használt, tettem orrcsipeszt az orromra de még úgy is bele ment a víz. ki akartam próbálni a víz alján hogy

tudok e kézen állni de mire a víz aljának a felére érek kifogy az összes levegőm mert a víz mindig belemegy az orromba, próbáltam úgy lemerülni hogy az orromat és a számat egyszerre befogom és úgy megyek le a víz alá,sikerült is lemennem a víz legaljára utána már rögtön fel kellett jönnöm levegőért mivel a víz alatt nem lehet levegőt venni és majdnem megfulladtam. próbáltam a víz alatt visszatartani a lélegzetem de mire elérem a fél percet már kék az arcom. hogy tudnék lemerülni a víz legaljára búvárfelszerelés nélkül úgy hogy ott is tudnék maradni egy ideig?


2012. júl. 11. 11:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!