Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levelet szeretnék küldeni, ha...

Levelet szeretnék küldeni, ha van előre felbélyegzett borítékom, akkor azt nem kell bevinni a postára ugye? Elég ha bedobom egy ilyen piros postaládába, amit pl a posták előtt kiszoktak helyezni?

Figyelt kérdés
Az van rajt,h minden nap 16-18-ig ürítik.Ha ma 17-óra fele bedobom akkor mikor kapja meg akinek küldtem?Elsőbbségivel küldöm a levelet.Nagyon fontos lenne,nem nagyon szoktam leveleket küldeni ezért a sok értelmetlen kérdés.
2012. júl. 10. 12:30
 1/2 anonim válasza:
Ha már a borítékon rajta van a postai díj (ez az egész országra érvényes úgy emlékszem 75 vagy 85 forint) akkor nyugodtan bedobhatod a ládába is. Ha akkor dobod be amikor írtad azzal kell számolnod hogy lehet már kiürítették és csak másnap viszik el a levelet. A kézbesítés ideje kb. 2-3 MUNKANAP. Remélem tudtam segíteni
2012. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen,olyan boríték,hogy rajt van a postai díj.Akkor megpróbálok előbb oda érni a posta ládához :)
2012. júl. 10. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!