Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy Samsung AQV09KBBN...

JasDave kérdése:

Vettem egy Samsung AQV09KBBN klímát nem hűt eléggé! Miért?

Figyelt kérdés

Kint volt a szakértő Ő azt mondta BŐVEN elég ide. Nagyszoba egybenyitott konyha kisszoba max 38 m2. Namost ez nem viszi le 29 foknál jobban a hőmérsékletet. 4 óra alatt 3-4 fokot ment le csak a nagyszobába! Mi a baj? Benne vagyok a három napban, azt is hallottam, hogy mivel inverteres több idő/akár egy nap is/ kell neki. Igazoljatok ugye hogy ez nem igaz?!!!

A szomszédnak tíz perc alatt lehűti a lakást egy másik Samsung klíma. Még benne vagyok a három napban, és nagyon kérlek segítsetek!



2012. júl. 8. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapásból 25-32 köbméterig javasolt.
2012. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kopasz555 válasza:

Nézd meg hogy a kifújt levegő 10 fok körül legyen .

Inverteres maxon dolgozik még el nem éri a kívánt hőmérsékletet majd utánna visszaszabályoz.

Persze nézd meg a falakat milyen forrók mert úgy működnek mint egy fűtőtest és még lehűtik sok időben telik, de nézd meg azt is hogy a hideg lefelé megy merre van hőveszteség.

2012. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!