Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar?

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Néhány napja bejelölt facebookon egy személy,akinek ugyanaz a vezeték neve,mint nekem.Teljesen biztos vagyok benne,hogy kamu profil,mert csak az én ismerőseim közül vannak ismerősei,olyanok is,akiket biztosan nem ismer,mert teljesen összevissza jelölgetett be mindenkit az én ismerőseim közül.Szerintem azért csinált közös ismerősöket,hogy visszaigazoljam,de feltűnően random embereket jelölt be.Kép sincs róla.Én elutasítottam a jelölést,de újra bejelölt.Üzenetet se lehet neki írni,csak ha az ismerőse lennék,de azért nem fogom visszaigazolni,hogy üzenetet írhassak neki,mert félek,hogy visszaélne az adataimmal(nincs semmi olyan megadva,ami veszélyes lehetne,de kitudja).Félek tőle.Mi lehet a szándéka?Mit tegyek?Már jelentettem facen,hogy nem valós személy,de még nem törölték.

2012. júl. 6. 21:09
 1/1 2xSü ***** válasza:
Tiltsd le és felejtsd el. Kb. ennyi. Esetleg vissza is vághatsz. Csinálsz egy kamu Facebook regisztrációt és azzal ismerősnek jelölöd. (Meg előtt pár saját ismerőst.) Ott nyugodtan ráírhatsz, kérdezősködhetsz. De szerintem felesleges az időt pazarolni rá. Ha nem derül ki mi ez, akkor azért. Ha kiderül, akkor meg úgyis kiderül.
2012. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!