Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen könyveket szerettek...

Ti milyen könyveket szerettek olvasni? Szeretnék írni egy könyvet és ötleteket várok hogy miről szóljon. Eddig még csak vámpíros történeteim voltak. Fantasy könyvet szeretnék írni.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Utálom a fantasy stílust,de válaszolok,mert kvára unom magam mióta szabadultam.Néha még elnézek Chornya Cholmiba,hogy mi a szitu a ringben...Szóval a fantasy az nem azért fantasy,mert a fantáziád szüleménye?Ha meg nincs ihleted,akkor felesleges erőlködni vele.
2012. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a fantasy-kat.. Csak van olyan amiben már túlmennek az általam meghúzott határon.. És általában a ha túllépik a kb 350 oldalt, akkor annak nagyon jónak kell lennie, hogy végigolvassam. Am én is neki álltam egy könyvnek de nem jutottam túl messze. az én ötletem ez volt: van egy csaj, és a suliában van egy új srác. ezek valahogy összeimerkednek, a fiúról persze kiderül, hogy vámpír, és az elején kihasználja a csajt, mindig kiszívja, meg amúgy nem valami jófej a csajjal, és nem engedi a lánynak, h elmondja azt amit tud a fiúról, mert különben megöli, és akkor kicsit depis lesz a csaj, és aztán a barátnője valahogy megtudja h a srác vámpír (azt még em találtam ki, h rájön, vagy csak elmondja neki a csaj). És akkor utánna segiteni akar a barátnője neki hogy elmenküljön előle, a srác utánuk megy. A végére még több féle variációt tudok, vagy azt hogy meghal a srác, vagy h a csajt öli meg a srác, vagy hogy összejönnek, de ha összejönnének azt nem tudom hogy hoznád ki az előzőekből, mert eddig a csaj nem nagyon volt oda a srácért. mindegy. nagyából ennyi. Nem tudom neked ez hogy teccik, én igazából nem vagyok tőle elragadtatva, de több nem nagyon tellett tőlem.:D
2012. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyenek benne repülő tehenek meg szörnyek, amik nagyon ijesztőek, de azért nem esznek embert. Legyen benne valami nagyon varázslatos dolog. Például egy átjáró, vagy varázseszköz, mint a hétmérföldes csizma meg a köpönyeg meg az ostor. Vagy teljesen más. Az a lényeg, hogy egy teljesen más világot, vonatkoztatási rendszert kell kitalálnod. Az izgalmasabb, ha ezt a meglévőbe csempészed bele, és realista elemekkel tarkítod. Vagy inkább a realistát tarkítod ilyen fantasztikusokkal.
2012. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csakis a II.világháborurol.Szerettem volna én is irni errol konyvet,de végul feladtam...Nagyon szeretem a VH-s konyveket olvasni!
2012. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem az epic fantasyt. De csak akkor, ha nincs tele romantikával, mert nem azért olvasok fantasyt, hogy nyáltengerben fürödjek.
2012. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!