Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lenne jobb ha bandában...

Melyik lenne jobb ha bandában szeretnék játszani?

Figyelt kérdés
dob vagy basszusgitár

2012. júl. 6. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés elképesztő mód értelmetlen.
2012. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te döntsd el, hogy melyiket szereted jobban..
2012. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

legyel dobos azokbol sose eleg , nagyon kevesen vannak

hiddel nembanod meg

2012. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tökmindegy, de mindig azt mondják, hogy a basszusgitáros, tud mindenen játszani:D, de ez csak afféle mende monda, de ismerek pár dobos basszusgitárost...
2012. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sajnos én is...
2012. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 foxxymaxy válasza:
Hát igen.Én is basszeron kezdtem,aztán dobra váltottam.Ennek már lassan 20 éve.Ha "hiányszakmára" élesítenéd magad,akkor a dobot válaszd.Kevés dobos van,mert mindenki csak a "gitárhősöket" akarja/szereti nézni mert az annyira trendi.Csak tudod,hiába van egy qrva jó gitáros,ha nem szolgáltatnak neki megfelelő alapot.És itt a lényeg:nem agyonbonyolítani kell a zenét az első időkben,hanem megfelelő dinamikán megtanulni játszani.Hidd el,ez csakis sok gyakorlással érhető el.Hogy valóban megszólaljon a kezedben a hangszer.Továbbá egyéniség függő is.Dobosként irányító is vagy kicsit,hiszen tőled függ a tempó,a kiállások,stb.Basszerosként alárendelt vagy a zenének,jobbára a dobnak.Nem szólisztikus hangszer,de ha hiányzik,az bizony nagyon kihallatszik.Más szempontból a koncertek után a dobosnak leginkább a szívás a pakolás.Rá kell nevelni az együttestagokat,hogy segítsenek be.Ez főleg akkor ér aranyat,ha előzenekarként nyomjátok és műsor után hamar koccolni kell a színpadról.Szóval a voksom mindezek ellenére a:DOB.
2012. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!