Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bölcsibe hogy irathatnám be?...

Bölcsibe hogy irathatnám be? (problémák lent)

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy márciusban lesz két éves a lányom,és vissza szeretnék menni dolgozni.Ugye ez év közben van,a bölcsi igazgatója azt mondta,h várólistára kell jelentkezni,és bízni abban,h lesz év közben üresedés.Szóval a gondom az,h tegnap beszéltem a munkáltatóval,akik tájékoztattak,h az új törvény miatt nem vagyok már védett a gyerek 3 éves koráig,ezáltal,h megszűnt a munkaköröm,nem tudnak valószínűleg visszavenni.Ebből kifolyólag ők nem adnak szándéknyilatkozatot,h jelentkezni tudjak a bölcsibe várólistára.Ha márciustól mondjuk kiveszem a szabijaimat,ezzel nyerek néhány hónapot,utána szeptemberig max. bejelentkezek munkanélkülire.De viszont tavasszal sem tudok jelentkezni a bölcsibe,h szeptembertől mehessen a gyerek,mert nem lesz semmilyen papírom arról,h dolgozni fogok... ilyenkor mit lehet tenni??? teljesen meg van lőve a dolog!!! Nem tudom elhelyezni a gyereket,ezáltal esélyem se lesz,h elmenjen új helyre,élni meg vmiből kellene.. :(

Erre van vmi mód,h lehessen jelentkezni? Gondolom,aki munkanélküli,az csak be tudja adni a gyereket bölcsibe,h el tudjon menni dolgozni,vagy hogy van ez???

Köszönöm a segítséget.


2012. júl. 6. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!