Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri a Pont Park?

Megéri a Pont Park?

Figyelt kérdés
Nem rég regisztráltam a pont parkra de rettenetesen lassan jönnek azok a pontok és nem tudom biztos meg e éri meg e kapom amit szeretnék.első sorban olyan válaszokat várok akik ki is próbálták és nem csak találomra.

#pontgyűjtés #pont park #ingyen cucc?
2012. júl. 5. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tag, de több panaszt lehet hallani, mint jó szót.


Alapvetően nem létezik a mai világban olyan rendszer, aminél te a semmittevésből, vagy csak pár kattintásból bevételt, értékes dolgot, pénzt szerezhetsz. Minden arra megy ki, hogy a látszólag triviális dologgal te mennyire jól fogsz járni, miközben csak minimális juttatást adnak, és a munkád után járó valódi és nagy bevételt a szervező, tulaj kapja meg. Ő az igazi nyertes, van neki pár ezer ember aki valamilyen módon bedolgozik, termelik neki a pénzt, ő pedig valamilyen kecsegtetéssel vagy minimális kiadással maga mellett tartja a tömeget.

Akinek kinyílik a szeme, és pár hét hónap után rájön, hogy nem gazdaságos amit csinál, az lelép és olyanok kerülnek a helyére, akiknek nincs ebben tapasztalatuk, és beetethetőek.

Egy kis százalék a töredék pénzért, vagy a távolban kilátásba helyezett ajándékokért marad a rendszerben. Ők erősítik és terjesztik a propagandát, amivel újabb embereket lehet beszervezni és beetetni.

2012. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!