Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A merengőn mit jelent az,...

A merengőn mit jelent az, hogy Severitus?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
?
2012. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Általában valami Pitonos történet, de ha elolvasol egyet akkor hidd el meg fogod tudni :D Mivel én az ilyen sztorikat nem szeretem, ezért nem olvasom őket, de képzeletem szerint ilyesmi lehet
2012. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :))
2012. júl. 4. 22:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtok valamilyen jó írást? (slash,horror,twilight kizárva)
2012. júl. 4. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
húúú. Hát nekem van egy kedvencem, am előző vagyok. Apám! a címe, Katiecat írta, nézd meg.:)
2012. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A severitus olyan műfaj, amiben Piton valamilyen módon Harry apja lesz - és nem alakul ki köztük homoszexuális kapcsolat. A "severitus" név pedig annak az angol fanfic írónak a nickneve, aki kitalálta ezt a témát.
2012. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és kedvenc severitus-om (előző vagyok): [link]

Nem kicsit hosszú - csak az első könyvnek 98 extra hosszú fejezete van (Egy páratlan év) - amúgy trilógia.

2012. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Nos, ennyi baromságot már rég olvastam. A "severitus" a latin "szigorú" szót jelenti, csak mindenki belemagyaráz mindent. Az ilyen varázslatokkal kapcsolatos filmekben szeretnek latin szavakat használni, vagy pusztán feliratként elhelyezni ide-oda pl: Mortus, Inferno... stb-stb.
2013. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Latinul a szigorúság "severitas", nem pedig "severitus": [link]

Severitus egy angol fanfic író, akiről a severitus műfajt nevezték el. Az ilyen történetekben Piton Harry apjaként vagy mentoraként szerepel.

[link]

2013. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!