Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A medencénk ben van csík...

A medencénk ben van csík bogár tudom h nem fog megenni de valamivel (a mericskén kivül ) kilehet öket pusztitani a medencéböl? Mert én nem kedvelném h ha uszás közben be uszik egy az orromba vagy a számba .

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ááá, még ebben a negyven fokban is kirázott a hideg... Amikor én először láttam olyat, azt hittem elájulok... Azelőtt nem is hallottam róla, aztán amikor láttam, hogy a kőről beleugrott a medencébe és nekiállt úszni.. Hát kicsit kivert a víz...

Nem is csodálom, hogy nem akarsz velük úszni, jesszus, én se akarnék... Az ujjamat se merném beletenni a vízbe :S

Azt nem tudom, hogy ezek repülni is tudnak? Mert akkor elég veszélyes lenne kihalászni :S


Áhh, bocsi de nem tudom... :( Csak együtt érezni tudok...

2012. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

és tudnak repülni!!

2012. júl. 5. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A bogárnak is joga van élni. Emeld ki a fejed a vízből úszás közben, és ne a szádon vedd a levegőt, ennyi.
2012. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 polarbeer ***** válasza:

Igen, tudnak repülni.

Ezek vízi bogarak, ha elfogy az élelem, akkor fogják magukat, és odébbrepülnek egy másik patakba!tóba, jelen esetben a Ti medencétekbe.


Amikor még kicsik voltunk, és volt medencénk, anyáék fekete nylonfóliával letakarták a medencét, és csak akkor szedtük le, ha fürödtünk tesómmal, utána egyből visszaraktuk. Ez azért volt jó, mert egyrészt nem esett bele semmilyen rovar, nem fújt bele a szél semmilyen mocskot, másrészt a fekete fólia sokat melegített a vízen, akár éjjel is bele lehetett menni.


Én amúgy nagyon szeretem a csíkbogarakat, és amúgy is minden rovart, velük akarok majd foglalkozni, ilyen munkát szeretnék. Szóval szerintem csak simán halászd ki, vagy próbáld meg kézzel elkapni, vicces :) Nyugi, nem fog se szájba, se orrba úszni!

Amit én jobban utáltam a medencevízben, az a sok por, meg az esetenként beleeső darazsak, mert azok viszont tényleg szúrnak!


További szép nyarat, és jó medencézést neked! :)

Üdv.: polarbeer

2012. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!