Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnaptol reggelizek aztán...

Zokmnika kérdése:

Holnaptol reggelizek aztán 100 fekvő ebéd 1 órára rá 100 felülés és 2 után joghurtot és gyümölcsöt eszek, és mellette minden este 5-6 km szerintetek idővel lessz eredménye?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lesz bizony, én heti 3x csinálok meg 70 fekvőtámaszt, valamikor többet, a hátamon egy hátitáskával, és abban súlyokkal, illetve mellette kint a kertben tolóckodok is. Ezt csinálom 5 hónapja, és bizony van eredménye, nem is kevés, nem azt mondom hogy izmos vagyok, hanem inkább sportos.
2012. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
izmos így nem leszel az tuti de az állóképességednek nőhet,viszont nem valami egészséges lesz mert kellene egy étrend mert ebből tuti nem viszel be kellő tápanyagot a testnek.
2012. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaja le is álltam elég ez elmegyek minden nap futni néha néha egy kis fekvő vagy felülés akinek tetszem ígyis tetszem akinek nem az nem néz rám és ennyi

de futni minden nap megyek 4-5-6 km-t

2012. júl. 5. 06:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!