Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pár képet...

Okoska:) kérdése:

Hogyan tudnék pár képet összevágni?

Figyelt kérdés
A legegyszerűbb módszert szeretném arra hogy pár képet egybe tudjam szerkeszteni. Hogyan? köszi a segítséget. :)

#illesztés #képek összevágás
2012. júl. 2. 03:17
 1/4 sheex válasza:

Összevágás alatt nemtom mit értesz, de ha tényleg csak egy képre akarsz többet rázsúfolni, akkor nézd meg ezt:

[link]

2012. júl. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Van egy képszerkesztő program, az a neve hogy PiZap.. Nem kell regisztrálni, se letölteni! Teljesen ingyen használhatod. :)

1. Beírod a googlebe, hogy PiZap

2. Rákattintasz :D

3. Ott kiad pár lehetőséget, te rákattintasz arra, hogy "Make a collage"

4. Kiválasztod hány képet szeretnél összevágni! :)

5. Beilleszted a képeket és kész :D

Bocsi , hogy ilyen részletesen írtam a lépéseket, de így legalább biztos sikerül! ;) sok sikert..

2012. júl. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.. Sokat jelentettek. éééééésssss... sikerült is.. :)
2012. júl. 2. 23:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetne egy kérdésem a második válaszolóhoz? Na szóval, meg csináltam a képet letöltöttem (Download) De nem olyan a milyen kéne.. megkérdezi hogy akarom megnyitni?! o.O vagy hülye vagyok.:? :'D köszi a választ előre is :)
2012. júl. 2. 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!