Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt a nyár és csajozni szeretn...

Tamás01134 kérdése:

Itt a nyár és csajozni szeretnék. Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Járok bulizni haverokkal rendszeresen. Ki is szemeltem magamnak egy csaj pár napja ismerjük egymást kiderült a (sulimba jár). Na és nagyon megtetszett nekem, bulin táncoltunk is együtt, szemezett velem. Szeretnék tovább lépni, de nem akarom elkapokodni, úgy terveztem hogy elhívom valahova akár egy másik buliba vagy fagyizni, boolingozni stb. ilyen kikapcsolódó helyekre. Mit javasoltok hogy érdemes kezdeni mi a helyes és mit ne csináljak? Amúgy én lassan 18 a lány 17 éves! értelmes válaszokat kérek!

Köszönöm! :)


2012. júl. 1. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én gondolom magam csak értelmesnek hogy válaszolok? Az is biztat hogy még senki nem adott neked választ így én meg próbálkoznék vele! :D booling-ozni csak akkor vidd el ha a lány is szereti ezt. ez amolyan fiús szerintem. a fagyi az jó hely, fagyizás, esetleg sétálgatás, vagy le mentek a Balcsira ha annyira bíztok egymásban, vagyis benned a lány hogy le menne veled. ha ilyen romantikus programra gondoltál akkor esetleg falu szélén beszélgettek ott nincs tömeg, vagy el hívod hozzátok egy film nézésre előtte azért próbáld ki deríteni a lány ízlését, nem szerencsés horror filmet nézni ha a lány inkább romantikus vagy romantikus filmet ha a lány a az izgalom teli filmeket szereti. szerintem olyan helyet válassz ahol lehet beszélgetni, meg tudjátok ismerni egymást, mozi is szóba jöhet, mondjuk magamból ki indulva próbálok térca kímélő meg oldásokat mondani. próbálj meg ne feszült lenni, add át magad neki hagyd hogy vezessen a lány beszéljen, mert a lányok alapjába véve sokat beszélnek, ha tudnak, de ha pl hármasba vagy egy haverod meg ő és ti szórakoztatjátok haveroddal azt is élvezheti de az az érzésem te szeretnél vele inkább kettesben programot mint társasági eseményt. sok szerencsét! :)

16/F

2012. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!