Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fajta videókat csináljak?

Milyen fajta videókat csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában igen úgy érzem, hogy végre valami maradandót akarok alkotni, hogy a neten is megismerjenek. A videókészítés erre pont tökéletes lenne, csak nem tudom, mi legyen a témája. Lehetne olyan, hogy rossz játékokat mutatok be, de ilyen fajta videó már egy csomó van a neten, és senkit sem érdekelne (na meg nem is találnék "új rossz" játékokat). Szóval van tippetek, miről szoktak videót csinálni? pl. videoblog, gameplay stb...

2012. jún. 29. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Állj, állj, állj! Rosszul nézed a dolgot. Ezek a videóblogok, videórovatok nem a hírnév miatt készülnek el, hanem azért, mert a készítői szereti csinálni. Enélkül elég hamar megcsappanna a motivációd. Plusz, azt sem tudod, hogy miről készíts videókat, és ez talán még az előzőnél is rosszabb. Mások arról csinálnak videókat, ami érdekli őket, amiben jók, amit szeretnek. Ez nem csak a már említett motiváció maitt fontos, hanem azért is, hogy egyáltalán tudd is mit csinálsz. Rengeteg hülyegyerek próbálkozik meg azzal amivel te, teszem azt játékelemzéssel. És egyikük sem lett elismert. Miért?

- Nem értenek ahhoz, amit csinálnak, hülyeségeket mondanak, rosszul valósítják meg a dolgokat.

- És mindezt érdekből akarják csinálni, szórakozás helyett, így az első negatív kritikánál feladják (megjegyzem, a legtöbben jól is teszik).


Tehát te ne csinálj semmit, amíg nem vagy biztos abban, hogy megvan a kellő motivációd és tudásod ahhoz, amibe belekezdenél.

2012. jún. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért gondoltam, hogy itt majd valaki ír olyat, ami megtetszik, és tudom csinálni...
2012. jún. 30. 10:36
 3/8 anonim válasza:
Csinálj a haverokkal egy horror vagy zombis filmet azokból nincs is sokk fent a netten.Én is a haverokkal most azt fogok csinálni a forgatókönyvet már egy hete írom.Majd be adom a linket ha kész lesz. :) :) :D :D
2012. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, arra kíváncsi leszek. Ezen meg gondolkodom... :D
2012. jún. 30. 13:03
 5/8 anonim válasza:

Én is videózok. A csatornám: https://www.youtube.com/user/Telyna98

Én sem azért csinálom, hogy híres legyek csak megéljek belőle, hanem mert szeretem csinálni

2012. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nincs motivációd, illetve ha olyat akarsz csinálni amit más (mert az olyan jó, híres stb.), de nem értesz hozzá felejtsd el az egészet. Olyat csinálj, amit szeretsz, van kedved csinálni, és értesz hozzá. Illetve, nem nekünk kéne tippet adni, mert a videózás az a kreativitásról szól leginkább, úgyhogy ha kicsit szánnál rá időt, és törnéd a fejed biztos eszedbe jut(na) vmi. Sok sikert!;)
2013. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

-AMV

-Lyrics

-Magyar felirat

-Gameplayek

-Speedpaintek

-Nightcore

-Előzetes

És még sorolhatnám. A minőségtől függ hogy hány embert érdekel, és hogy melyiket szereted csinálni :)

Ha azt szeretnéd hogy sokan nézzenek, akkor vicces videót megéri csinálni, mert azt általában szeretik a népek és a készítése közben te is elszórakozol :D

Persze a szórakoztatáshoz is kell némi humor meg "tehetség".

2016. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ASMR :D
2017. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!