Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Újrahasznosítási tippek?

Újrahasznosítási tippek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok cuccom van itthon amiket még mielőtt kidobnék jó lenne újrahasznosítani hátha ki lehet belőle hozni valamit. pl: régi hangfal előlapja.egész hálós .. tök jó állapotba. rengeteg újságpapír.. pl ebből fontam kiskosarakat. de minden érdekelne ami ilyen csináld magad otthon légy kreatív :) nézelődtem sokat a neten de mind egy tárgyra vannak ráfókuszálva. ha valaki esetleg már csinált otthon valami ilyen és megosztaná velem azt megköszönném vagy ha valaki tud valami jó oldalt ahol sok tipp ötlet van...: régebben már csináltam a kosárfonáson kívül mást is. régi szekrényajtókból éjjeliszekrényt , régi farmernadrágból kis szűtyőt itthonra, dobozt bevontam megmaradt anyagokkal.. stb.. a segítséget előre is köszönöm
2012. jún. 28. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!