Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek a két filmnek a címét...

MĂĄtĂŠ kérdése:

Ennek a két filmnek a címét megtudnátok mondani? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van két szellemes film az egyikből annyira emlékszem, hogy egy család elmegy nyaralni egy kastélyba, ahol van egy barátságos szellem is. A kisfiúval összebarátkoznak, és a végén kiderül minden a szellem múltjáról is. Közben pedig az apukája szeretné megvenni a kastélyt.

A másik filmből nem emlékszem sok mindenre, sőt a szellemmel kapcsolatban semmire, de annyira emlékszem, hogy van benne egy Esthajnal nevű nő is.

Felmerült bennem az is, hogy talán én ugyan arról a filmről beszélek, de rögtön el is vetettem mivel az Esthajnal nem szerepel mindkettőben. Az első filmhez még annyit, hogy a szellemet még életében meggyilkolták. A másodikhoz meg annyit, hogy attól még, hogy nem emlékszem a szellemre azt tudom, hogy természetfeletti. Válaszokat előre is köszönöm!=D ^^


2012. jún. 26. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
" Az első filmhez még annyit, hogy a szellemet még életében meggyilkolták. A másodikhoz meg annyit, hogy attól még, hogy nem emlékszem a szellemre azt tudom, hogy természetfeletti." kössz a segítséget majom. amugy casper az első címe
2012. jún. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike! :) De nem! :/
2012. jún. 26. 22:35
 3/3 A kérdező kommentje:
már megvan! ×Đ
2012. jún. 26. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!