Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van három film, aminek nagyon...

MĂĄtĂŠ kérdése:

Van három film, aminek nagyon kellene a címe! Konkrétumok alul! Remélem tudok segíteni! Ha nem? Bocs

Figyelt kérdés

Az egyikben van egy nyomozó kutya, akinek valami Spicc/Spricc féle neve van.Azt hiszem? Egy nővel dolgozik. Aztán hirtelen egy akció közben meghal, és a nő másik kutyája Bundás veszi át Spicc/Spricc (németjuhász) szerepét.

A másik film egy oroszlánról szól. Nevezetesen Cuki, és hát kb. ennyi az ismeretem róla. Esetleg még annyi, hogy ott hagyja a saját csapatát, és át áll egy másikhoz, akiknél összejön egy oroszlánnal, és a vége felé találkozik a családjával. Ha téves az infó akk az csak azért van, mert kiskoromban láttam mind a hármat!

És a legutolsó! Sok mindent nem tudok róla, de annyit igen, hogy a főszereplője Dávid. A történet során az anyja felbérel két pacákot, hogy képezzék ki őt, és a fiára valamiért még szüksége is van, de már rég láttam szóval dunsztom sincs, hogy miért.

Valaki tudja? :) Nem kell feltétlenül egy embernek mind a három címét tudni. A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jún. 26. 00:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!