Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha telefonon...

Mit tehetek ha telefonon zargatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem az lenne hogy mi tehetek akkor ha telefonon zargatnak? Ez mostanában gyakori kiderült hogy 1 régi osztálytársam teszi ezt utálatból rákerestem a neten a telefon számára találtam is vele kapcsolatban 1 hirdetést ami igazolta is hogy hát ez csak ö lehet:

Magyarfing Attila

9783 egyházasrádólc

tanárok ut 25

06306382263

Nőügy miatt zargat és nem csak engem hanem a barátnőmet is és annak családját is. Nagyon is szeretnénk töle megszabadulni és az sem állapot hogy amikor csak eszébe jut telefonálgat ám le is rakja nem szol bele.

Ezesetben mit tehetnénk hogy hatásos legyen ellene a fel lépés? Mert a zargatásait gyakran rejtett számmal intézi.



2012. jún. 26. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a számát.


Az számát és címét meg ne írd ide ki, mert feljelenthet, és a modik úgy is leszedik.

Nagy paraszt vagy, tudod-e?

2012. jún. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát letiltani nem tudom. Amugy igen ha szerinted paraszt vagyok és még szerinte is az vagyok (ami nem vagyok) akkor igy is viselkedem. Nehogy már még én legyek paraszt aki semmit sem csinált és na nehogy már én ne háborodhassak fel ezért.
2012. jún. 26. 02:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Az meg a másik zaklatásért én is feljelenthetem az elérhetöségeit pedig más oldalra is kiraktam ahol max én szedhetem le de nem fogom amugy meg nem pontos a cim sem mert ő írni sem tud és a település neve sem pontosan lett ezáltal itt leadva csak a száma pontos a nevét is átírtam kedvemre. Különben inkább bunkó vagyok mintsem paraszt de azt tudom magamról mindig az vagyok mikor igazam van.
2012. jún. 26. 02:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell füznöm hogy E-Mailben is zargat és mindenhol ahol csak tud kizárólag élőben nem mer mert akkor ugyis elverném. Neten telefonon és virtuális térben nagy a pofája bár telefonba már bele sem mer mekkenni ha leszedik az elérhetöségét ami amugy sem konkrét sem érdekelne engem csak az hogy valahogy eltávolitsam a zavaró tényezök közül.
2012. jún. 26. 02:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a telefonodban van e lehetőség a rejtett számokról való hívás elutasítására.
2012. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat sikerült 2 megoldást is találnom.

Az elsö: Letiltottam a számot ami az övé igy rejtett számmal sem jön be a hivása. Angol telefonom van az Add rejected list el sikerült a zargatását megszüntetni.

Ezt követöen felháborodva SMS-t kezdett el küldözgetni benne agyon vissza rágalmazva és vádolva. 2. megoldás: SMS eire én is vűálaszolgattam 10 SMS karate után bele unt és feladta azota nem írt többet. Hát nagyon reménykedem benne hogy most már végleg lekopott rolam és felfogta hogy nálam nem rughat labdába. Köszönöm a javaslatot ami szerint automatikusan elutasitja a telefon a hivást nem tudtam róla hogy ilyent is tud mivel angol menüje van. A lényeg elértem a célom (remélem) és nem zargat többet SMS ben sem.

2012. jún. 27. 07:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!