Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jedi vagy Sith lennél? Indokol...

Jedi vagy Sith lennél? Indokold is!

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 18:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Sith. A Jedi szabályok nekem túl korlátoltak. A Sith-ek szabadabbak és teljes egészében kihasználják az erőt.
2009. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Sith, azon belül Sith Nagyúr. Szeretem a mérhetetlen hatalmat(akkor is ha az már káros...). Jó érzés lenne tudni hogy én vagyok az egyik legerősebb lény a galaxisban. Sith csapataimat(Sötét Jedik, katonák) kitűnően vezetném, romba dönteném az egész Köztársaságot, bolygókat foglalnék el, és leigáznám a Jedi Rendet, aztán az egész galaxist én irányítanám.
2009. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. szerintem is a Sithek a jobbak az a sokk szabály a jediknél.
2009. júl. 15. 19:10
 14/27 anonim válasza:
100%
Sith lennék. Ők szabadok, szenvedélyesek, hatalmasok. Meg a jedik nem házasodhatnak. A sithre ez nem érvényes.
2009. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
a film cselekményének szemszögében azért áll a Jedik pártján, mert egy antinietzscheánus alkotás...^^ join the dark side!
2009. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Sith. Legalább nem lenne konkurencia, és én lennék a legjobb tanuló. :D
2010. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Sith, ők gonoszak....a Sötét Jedik meg olyan Erőhasználók akik vagy Jedik voltak és átálltak a Sötét oldalra vagy pedig Erőérzékenyek voltak és maguktól ismerték meg az Erőtés önös célokra használták.

Az lehet,hogy a Sitheket félre értik,de okkal....mert önös érdekeket szolgálnak és igen is piszkosul gonoszak.


Összegezve Sith lennék,de nem a Sith Sötét Ura.....a legnagyobb Sith félti a hatalmát és gyakran ki is nyírják álmában a többiek.

2010. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én sith lennék:)

Egyik kedvenc filmem a SW 3 .Anakin átáll :) jóltette csak sztem palpatine elkurta h a mustafarra küldte a szakadárokat.mind1

Anakin-t imádom és a sitheket is.Szerintem ők se rosszak hiszen ők is csak békét szeretnének .Meg egy kis hatalmat de ki nem? Villámszorás meg hab a tortán.

Ja és a sithek a életet tudnak csináldi Darth Glédisz is tudott.

2010. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
52%

Én jedi lennék! :) Mert akkor felmérhetném az erőmet egy sith-el. :D tök jó lenne!!

Az erő legyen veletek!

egy 16éves lány

2010. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Sith lennék. Nagy a sötét oldal ereje. A sithek nem gonoszak csak másként tekintenek a világra. A jedik sosem tudják megérteni hogy a nagy hatalom jó. A sithek nem buktak volna el ha Darth Vader nem árulja el a sitheket. Meg a sith nagyúr átadta minden erejét Darth Vadernek szóval a sith nagyúr nem is tudott volna nagyon védekezni. Ha Darth Vader nem lett volna áruló, akkor már az egész galaxysban a sithek uralkodnának.
2011. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!