Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cuccokat kell venni...

Milyen cuccokat kell venni egy 7. osztályos iskola kezdésre csak a legalapvetöbeke?

Figyelt kérdés
lécci gyors válaszokat

2012. jún. 24. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Tankönyv, iskolatáska, ha a régi már elfáradt. Íróeszközök, toll, ceruza, színes ceruza, radír füzetek, kockás, vonalas, üres lapos, esetleg hangjegyfüzet. Tornaruha, mert azért az 1 év alatt tönkre szokott menni főleg a tornacipő.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, Húgom is most megy 7. osztályba és anyámmal már csináljuk a listát hogy akkor mi vegyünk meg szépen apránként mindent megveszünk hogy ne kelljen az utolsó percre hagyni. Tornaruha a legneccesebb nála mert a mostani már március óta kezd elfáradni az anyaga de szerencsére kibírta és mivel nekik még kötelező a tornadressz még 8. ban is kérni fogják így azt is keresgélhetünk amit nem könnyű már, se nekem se anyukámnak.

2012. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi nálunk abban tesizünk amibe akarunk
2012. jún. 24. 14:57
 3/8 A kérdező kommentje:
írhattok még
2012. jún. 24. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell listát írni, nem fontos. Én most megyek 10.be, de már jó ideje nem írunk listát. Elmegyünk a Tescoba amikor vannak ezek a leértékelések és akkor ott, amiről látjuk, hogy szükséges azt megvesszük. Nem kell túlgondolni a dolgot.
2012. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mi is igy szoktuk de most fogalmam sincs mit nem kell meg venni
2012. jún. 26. 21:43
 6/8 anonim válasza:

Ugyanaz, ami tavaly.

7. -ben új tantárgyak is lesznek!

Fizika - kockás füzet

Kémia - kockás füzet

Föci - sima

Biosz - sima

Etika - vonalas

2012. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz
2012. júl. 6. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Én anno fizikára és kémiára is sima füzetet használtam. Lehet, hogy ott más a követelmény, de én abba szerettem jegyzetelni, mivel volt, amikor rajzolni kellett meg stb. és akkor abba jobb volt.
2012. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!