Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen a 3 legjobb...

Miért ilyen a 3 legjobb barátnőm? Kinőhetik ezt a fiússágot?

Figyelt kérdés
Nem fogjuk egymás kezét, nem ölelkezünk, helyette pacsizunk, megütjük egymást és röhögünk. Pedig a környezetünkben minden lány kézen fogva sétál, és percenként ölelgetik egymást. Egyébként a barátnőim olyan fiúsak, szoktak néha-néha verekedni azzal akik idegesítik őket, csak én vagyok "különc". Nekem hiányzik ez az ölelgetős izé, vagy hogy is mondjam. Az közrejátszhat ebben, hogy sokszor lelezbiznek minket, mert mindig együtt vagyunk, és ezért nem csinálnak semmi olyat, amiért azt hihetnék rólunk, hogy azok vagyunk? Tegnap a barátnőm azért kért bocsánatot, mert a keze véletlenül hozzáért a lábamhoz!
2012. jún. 23. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Szerintem beszélj velük, próbálj meg csajos programokat szervezni.
2012. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Azt kifelejtettem, hogy 2 közülük sminkelnek, egyikőjük mindig (!) sminkel, mégis fiús. Kicsit fura, tudom.

2012. jún. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!