Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok egy idezetet irni...

Tudnatok egy idezetet irni erre? Ugy ami ossze foglalja ezt. (lentebb)

Figyelt kérdés
Szoval elkiltoztunk Magyarorszagrol, es az altalam hitt 'barataim' ugy gondolva hogy nem tudom, folyton rajtam rohognek es gunyolnak jogtalanul. Es azt szeretnem nekik egy idezetben elmondani, hogy: megvaltoztam es nem erdekel ha rajtam gunyolodnak, es lehet hogy nem vagyok a legszebb leggazdagabb vagy eppen a legokosabb de igy is van aki szeret, nekik nem muszaly. Es kar ha azt gondoljak magukrol hogy egy fokkal is jobbak nalam.

2012. jún. 22. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha röhögnek és gúnyolnak a hátad mögött akkor ha ezt így megírod nekik akkor csak olajat öntesz a tűzre...

Amúgy azt írtad, hogy ők a barátaid, de szerintem, aki kiveveti, vagy gúnyolja a másikat a háta mögött az semmiképpen sem a barátod...

2012. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A barataim szot azert irtam igy ( 'barataim' ) mert en sem neveznem oket BARATOKNAK. Es igazabol azt szeretnem kifejezni hogy en jol vagyok, nem erdekelnek es lehet hogy nem vagyok semmiben a LEG... de ok se jobbak.
2012. jún. 22. 19:54
 3/3 anonim válasza:
"Nevetnek rajtam, mert különbözök tőlük, de én is nevetek rajtuk, mert ők mind egyformák..."
2012. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!